Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

SPARTAK - PRÍPRAVA

Ligová zostava si nedokázala poradiť s účastníkom druhej ligy a po vyrovnanom priebehu hry remizovala s „chemikmi“ 0:0. Šance na skórovanie si vytvorili oba celky, no brankári si uchovali čisté konto. V zostave trénera Adamca sa opäť neobjavil Martin Polj

Spartak Trnava - Šaľa 0:0
Zostava Spartaka: Lipčák - Kotula, Hrabal, Čvirik, Labant - Ďuriš, Ujlaky, Kopúnek, Juhász - Kožuch, Blaha (46. Vido)

ovka, ktorý však už začal s tréningom. Kriss vynechal toto stretnutie pre svalové zranenie a úplne fit nebol ešte ani Fall.
Spartakovci cez víkend odohrajú priateľské stretnutie v Györi. Doma sa predstavia až 8. februára. O 13:00 privítajú na umelom trávniku v areáli Lokomotívy české Drnovice.

Spartak Trnava – Dunajská Streda 4:1 (2:0)
góly Spartaka: 4. Blaha, 38. Semanko, 57. Vido, 75. Križánek
Zostava Spartaka: Lipčák (46. Baláž) - Mackovčín (66. Ekhardt), Molnár (70. Emmanuel), Čvirik (46. Kardoš), Husár - Semanko, Filip, Chalupka, Hanzel - Vido (63. Križánek), Blaha

V druhom stredajšom zápase nastúpilo kombinované mužstvo doplnené o hráčov ´béčka´. Na ihrisku hrali prím od začiatku domáci a už v 4. minúte sa po centri Chalupku zapísal do listiny strelcov Blaha. V 38. minúte si hosťujúci zadák v snahe odvrátiť Semankov polocenter – polostrelu zrazil loptu do vlastnej siete – 2:0. Na 3:0 zvyšoval v 57. minúty po nápaditej Blahovej prihrávke Vido. Hosťom sa podarilo skorigovať výsledok v 71. minúte, lenže už o pár momentov neskôr pozabudli na voľného Križáneka a ten z blízka hlavou stanovil konečný rezultát. Na záverečných dvadsať minút nastúpil na poste stopéra Nigeríjčan Emmanuel. O jeho prípadnom zotrvaní v mužstve rozhodnú tréneri po skončení zimnej prípravy.

Györ – Spartak Trnava 0:1 (0:0)
gól: 85. Vido
Zostava Spartaka: Lipčák – Kotula, Hrabal (46. Molnár), Čvirik (46. Juhász), Labant – Semanko, Filip, Kopúnek (46. Blaha), Ujlaky, Husár (46. Ďuriš) – Kožuch (72. Vido)

Trnavčania nastúpili s piatimi stredovými hráčmi, pričom krajných záložníkov Semanka s Husárom poveril tréner Adamec ofenzívnejšími úlohami. Vo vyrovnanom zápase, ktorý sa odohrával prevažne medzi šestnástkami napokon zvíťazili Spartakovci gólom Vida. Ten skóroval v poslednej päťminútovke po Labantovom centri z ľavej strany.
Ján Král

Výsledky Spartaka B:
Rapid Bratislava – Spartak Trnava B 1:0 (0:0)
Nové Mesto – Spartak Trnava B 2:1 (1:0), gól Spartaka: Hanzel
Myjava – Spartak Trnava 0:1 (0:1), gól: Kardoš

1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Vitajte v postapokalyptickom svete
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  7. Päť chýb pri zateplení strechy
  10. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!

Trnavský kraj obnovil cesty na Záhorí

Kraj má v tomto roku na opravu ciest ešte vyčlenených 1,6 milióna eur, z ktorých plánuje obnoviť sedemnásť úsekov ciest II. a III. triedy.

V piešťanskom múzeu uviedli knihu o stíhacej letke 13

Kniha je výsledkom desaťročia trvajúcej mravčej práce autora nielen v archívoch, ale aj v teréne s vtedy ešte žijúcimi pilotmi alebo ich rodinami.

Situácia v nemocniciach začína byť veľmi zlá, hovorí Naď

Testovanie je podľa Jaroslava Naďa jediná vec, ktorá môže Slovensko zachrániť pred lockdownom.

Minister obrany SR Jaroslav Naď.

Policajti tam pravidelne pokutujú, domácim mesto pomôcť nevie

Ľudia žijúci v bytovom komplexe Arboria sa sťažujú na nedostatok verejných parkovacích miest pred svojím bydliskom.