Nedeľa, 25. júl, 2021 | Meniny má JakubKrížovkyKrížovky

V ťažkom zápase vybojoval Górnik bod

*Nervózny zápas poznačili hádky s rozhodcami, žlté karty, ale aj pekné gólové šance a bravúrne Repove zákroky. Hostia sa ujali vedenia v 4. min Paulínym, druhý úspech Dubnice pridal Meliš.

Górnik Trnava – Program Dubnica 4:4 (1:2)
Góly: Peciar 2 (1 z 10. m ), Sládeček (6. m), Heteš, - Paulíny, Meliš, Turza (6. m), Ondráš
ŽK: Stano, Ondráš – Urbanovič, ČK: Urbanovič
Jeho slabučka hlavička prekvapila domáceho brankára, ktorý sa medzi tromi žrďami ani nepohol. Po Stanovej ruke v pokutovom území, kopal Sládeček penaltu – 1:2. S každou pribúdajúcou minútou bol Repa spoľahlivejší, domácich povzbudil aj Hetešov vyrovnávajúci gól v 24. min stretnutia. Tešili sa však z neho len niekoľko sekúnd, po Urbanovičovej ruke strieľali pokutový kop aj hostia. Turza zvýšil na 2:3. Keď v 29. min nekompromisne zavesil Ondráš, zdalo sa, že o výsledku je rozhodnuté. Za mantineli sa musel ešte po druhej žltej porúčať Urbanovič. V búrlivom závere sa však dokázali ešte domáci zmobilizovať. V tej istej minúte znížil Peciar. Po 6. osobnej chybe hosťujúceho mužstva zahrával Górnik sedmičku, z ktorej na konečných 4:4 vyrovnal opäť Peciar.
*Górnik: Repa – Heteš, Urbanovič, Peciar, Sládeček – Hájnik, Holič, Laurinec, Novák (Kopčan, Macho).
Andrej Urbanovič (Górnik): „Bolo to ťažké stretnutie. Brankár sa nám rozbiehal pomaly, ale v závere potvrdil, že patrí k najlepším. Bolo to veľmi nervózne stretnutie, navyše my sme spolu ešte len jeden mesiac a stále sa vžívame. Bod z tohto zápasu je však dôležitý.“