TRNAVA. Polícia vyšetruje prepad pošty, ktorý sa odohral včera (25. máj) dopoludnia v obci Križovany na Dudváhom (okres Trnava). Ako prvá o tom informovala Televízia Markíza vo svojom večernom spravodajstve.
Bližišie informácie sme zisťovali od polície. Tá nám potvrdila, že k lúpeži naozaj došlo. Muž s pokrývkou hlavy mal mieriť na zamestnankyňu pošty zbraňou a žiadať od nej peniaze.
Duchaprítomná pracovníčka mu však povedala, že mu nič nedá. Muža to zmiatlo a z prevádzky utiekol.
"Vyšetrovateľ vykonáva prvotné procesné úkony na objasnenie priebehu skutku a stotožnení páchateľa. Bližšie informácie z dôvodu možného zmarenia vyšetrovania zatiaľ nie je možné poskytnúť," informovala Mária Linkešová, krajská hovorkyňa polície.

Podľa jej slov ide o ojedinelý prípad, prepad pošty či banky v Trnavskom kraji v posledných rokoch nezaevidovali.