Regionálny futbal: Juniorka Spartaka ani Malženice nehrali, Zavar a Zeleneč sú v čele tabuľky

Podrobný prehľad futbalového diania od III. po VIII. futbalovú ligu.

Drahovce - CíferDrahovce - Cífer(Zdroj: Martina Radošovská)

3. LIGA ZÁPAD: Zápasy komplikoval nespôsobilý terén

Malženice – Lednicke Rovné, nehralo sa pre nespôsobilý terén

Trnava jun. – Kalná nad Hronom, nehralo sa pre nespôsobilý terén, zápas sa odohrá 29. augusta o 11:00

Trebatice – Partizánske 1:4 (0:1)

V prvom polčase sa hral medzišestnástkovy duel a do vedenia išli hostia. V úvode druhého polčasu boli domáci lepší, vypýtali si penaltu a Šurin vyrovnal, ale veľmi rýchlo domácich zmrazil strelou Blaho – 1:2. Trebatice sa už z rýchleho gólu na 1:2 nespamätali a hostia pridali ešte ďalšie dva „kúsky“ – 1:4.

Góly: 62. Šurin (11m) – 32. Obert, 64. a 83. Blaho, 75. Petreje.

TREBATICE: Veselý - Kirka, Bartošek, Matyáš, Šurin, Masár, Bulák, Hečko, Jakubek, Vido, Valo (Gajdošík, Prvý, Blaško)

Vrbové – Gbely 2:2 (0:1)

Naftárom to proti celkom spoza Bielej Hory ide. Po prvej výhre v Hlohovci bodovali tentokrát aj u lídra z Vrbového, keď vyhrávali po strele kanoniera Nemca. Domáci však v druhom polčase zvýšenou aktivitou po dvoch centroch stav zvrátili Gažíkom a Srncom. V záverčnej desaťminútovke však rozhodol o deľbe bodov Bohun – 2:2.

Góly: 58. Gažík, 77. Srnec – 22. Nemec, 81. Bohun.

VRBOVÉ: Horváth – Šarudi, Virág, Kusý, Srnec, Kurinec, Strecký, Gažík, Troják, Lackovič, Brezina (Šimor, Kaman, Hazda, Dubovský)

Kvašov – J. Bohunice 0:1 (0:0)

Domáci nastúpili iba s jedným náhradníkom. V prvom polčase sa hral medzišestnástkový futbal bez výraznejších šancí. Hostia zahodili dobrú príležitosť, keď sólový únik zakončili nepresnou strelou. Potom ich napodobnili domáci, a tak sa bezgólový stav nemenil. Rozhodnutie mal v 84. min na kopačke striedajúci Valašík, no trafil žrď. V 86. min hostia podnikli rýchly útok po zaváhaní obrany a nabiehajúci Nemček dal víťazný gól.-

Gól: 86. Nemček.

J. BOHUNICE: Matejkovič – Kolarovič, Buchanec, Kaniščák, Zolvík, Janso, Hlavatovič, Poláček, Kadlečík, Lukovič, Demovič (Doka, Nemček, Duračka)

Boleráz – Hlohovec 6:1 (2:0)

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C64WZ na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M64WZ na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).