Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip

Regionálny futbal: Malženice, Zvončín s vysokými víťazstvami, v siedmej lige dve kontumácie

Podrobný prehľad futbalového diania od III. po VIII. futbalovú ligu.

(Zdroj: Spartak Trnava)

3. LIGA: Juniorka s prehrou, Malženice deklasovali súpera

Trnava jun. – Lednicke Rovne 1:2 (1:1)

Diváci videli v Červeníku súboj dvoch vyrovnaných celkov, ktoré sa v prvom kole z víťazstva netešili. Trnavčania prehrali rozdielom triedy vo Veľkých Ludinciach a “sklári“ remizovali na domácom ihrisku s Považskou Bystricou. Oba celky tak mali o motiváciu postarané a lepšie začali hostia. Po vyrovnanom úvode sa hostia v 8. minúte aktivitou postarali o skrumáž pred trnavskou branou a Buček loptu doslova pretlačil až do siete – 0:1. Na ťahu tak boli domáci a nenechali na seba dlho čakať. V 28. minúte našiel Martinka peknou strelou Bencza a ten strelou spoza šestnástky vyrovnal. V druhom polčase išli znovu do vedenia hostia. Domáci mladíci zbytočne zazmätkovali, jeden z nich hlavou odvrátil loptu priamo na kopačku Púčeka, ktorý volejom rozhodol v 80. minúte o výhre hostí – 1:2.

Góly: 28. Bencz – 8. Buček, 80. Púček. R. Drobec, ŽK: Grík, Bencz, Vantruba – Kollár, Hložný, 100 divákov.

SPARTAK: Urminský – Grík, Michalička, Tumma, Daniel, Pavlovčík (C), Horvát, Tyriq, Bencz, Martinka (85. Ondreák), Vantruba.

Malženice – Nové Zámky 8:1 (4:0)

Po tom, ako domáci v predošlom kole proti kvalitnému súperovi z Gabčíkova viacero šancí nevyužili, proti Novým Zámkom si to vynahradili a o svojom víťazstve rozhodli už v prvom polčase. Hosťujúci odpor zlomil v 20. minúte po faule z penalty Rehák a domáci sa upokojili. Hrali kombinačne a predvádzali krásne akcie. Po jednej z nich dal Krajčovič už na 2:0 a v závere polčasu pridal tretí gól po krídelnej akcii Balážik a na polčasových 4:0 upravil Magdolen. Druhý polčas bol taktiež plne v réžii domácich a pri mnohých akciách už bola otázkou iba výška skóre. Hostia síce znížili, ale po góle na 4:1 sa začali opäť presadzovať gólov domáci, ktorí to nakoniec dotiahli až na zaslúžených 8:1.

Góly: 20. Rehák(11m), 29. Krajčovič, 38. ĽubomírBalážik, 42. Magdolen, 68. a 84. Orolín, 86. Sekera, 88. Halmo – 65. Letko.

MALŽENICE: Székely - Železník (60. Halmo), Juriš, Jakubička (73. Lančarič), Kovársky (65. Beseda), Magdolen (55. Orolín), Čmilanský, Dvorák, Balážik, Rehák, Krajčovič (65. Sekera)

Vrbové – Hlohovec 4:2 (1:0)

Hostia z Hlohovca opäť doplatili na málo skúseností. Domáci mali od úvodu miernu prevahu, ktorú ale pretavili iba do gólu Virága, ktorý ho dal hosťom do šatne v 44. minúte – 1:0. Po zmene strán potrestal hosťujúcu chybu Strecký a zdalo sa byť po zápase, lenže Bohunický pekným zakončeným znížil na 2:1. Ani Srnec zvnútra šestnástky gólom na 3:1 hosťujúcu snahu neotupil, pretože rovnako kontroval v 85. minúte Izakovič – 3:2. Drámu nakoniec rozlúskol v samom závere po vydarenom brejku Kusý – 4:2.

Góly: 44. Virág, 55. Strecký, 83. Srnec, 89. Kusý – 66. Bohunický, 85. Izakovič.

VRBOVÉ: Horváth - Lackovič (61. Dubovský), Troják, Gažík, Strecký, Šarudi (84. Šimor), Macho, Kurinec (61. Kusý), Virág, Srnec, Kaman
HLOHOVEC: Janček - Bohunický, Veľký, Andrássy, Liso (20. Zelenay), Vidovič, Izakovič, Brodziansky, Oboril, Morvay, Maksymchuk

Boleráz – Dolné Vestenice 3:2 (2:1)

Posilnený domáci celok mal skvelý štart, kvalitného súpera zatlačil a svoju šikovnosť ukázal v 10. minúte Mackovčín – 1:0. Tesne pred polhodinou hry sa opäť presadil domáci kanonier Bagi a domáci viedli už 2:0, lenže hosťujúci Líška vrátil ešte do polčasu hostí do hry. Kvalitný duel z oboch strán pokračoval aj v druhom polčase a šikovnú loptu Mackovčína opäť využil Baci – 3:1. Hostí však okamžite po domácej chybe vrátil znovu do hry Hronec. Záver tak bol napínavý z oboch strán, ale domáci už víťazstvo udržali.

Góly: 10. Mackovčín, 27. a 64. Bagi – 32. Líška, 67. Hronec.

BOLERÁZ: Jedlička - Klačo, Mackovčín (80. Daniš), Blaško, Kollár (89. Lošonský), Sedlák (90. Hodulík), Vangel (58. Dubec), Dzíbela, Bagi, Líška, Loskot

Prečín – J. Bohunice 0:1 (0:0)

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C6462 na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C6462 na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).

2. Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami
  3. Tajné funkcie áut: vedeli ste o nich?
  4. Najväčšia konferencia o doprave v SR sa už blíži
  5. Barbados, Portoriko: Plavte sa Južným Karibikom (letenka v cene)
  6. Posezónna špeciálna ponuka na špičkové japonské klimatizácie
  7. Do čoho obliekate svoje deti? Nekvalitnými materiálmi im škodíte
  8. Horúčavy na Slovensku budú častejšie. Koľko stupňov dosiahnu?
  9. Mesto Košice hľadá riaditeľov mestských podnikov
  10. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Mexiku?
  2. Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne
  3. Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami
  4. Filmári objavili skryté krásy Novej Bane – tu je video
  5. IT je dokonalá ukážka slovenskej kreativity
  6. Tajné funkcie áut: vedeli ste o nich?
  7. Najväčšia konferencia o doprave v SR sa už blíži
  8. Opätovne ožíva bratislavská Koliba Expo
  9. Prvý dojem urobíte len raz. Prečo to platí práve pri predaji?

Hlavné správy z SME | MY Trnava - aktuálne správy

Polícia má záujem vyšetriť medializovaný útok na dve ženy, tie sa však zatiaľ neprihlásili

O údajnom útoku, ktorý sa odohral uplynulý víkend v Piešťanoch, napísal na sociálnej sieti aktivista Peter Weisenbacher.

V Prašníku vyvrcholí Inovecko-karpatská hasičská liga

Desiate kolo uzatvorí na Prašníku pri Piešťanoch tohtoročný 7. ročník Inovecko-karpatskej hasičskej ligy (IKHL).