Regionálny futbal: Futbal v oblasti ešte neskončil

Víťazi súťaží sú už známi, na oblasť čakajú baráže.

J. Bohunice - VrbovéJ. Bohunice - Vrbové (Zdroj: Martina Radošovská)

3. LIGA ZÁPAD, 29. kolo: Beluša je masjtrom súťaže, Mlalženice zdolali juniorku Nitry

Kalná nad Hronom – Trnava jun. 5:0 (1:0)

V poslednom zápase sezóny boli od úvodu aktívnejší domáci futbalisti. Vytvorili si územnú prevahu, z čoho vzniklo niekoľko čistých gólových šancí, ale domáci hráči ich nevedeli premeniť. Vykúpenie prišlo až v 22. minúte, keď sa po rohu hlavičkou presadil Chmelo. Hostia sa snažili hrať na rýchle brejky, avšak neúspešne. V druhom polčase sa futbalisti KFC snažili o rýchle poistenie svojho víťazstva a naďalej tak pokračovali v útočnom futbale, ale s tým rozdielom, že sa už aj dokázali presadiť. Ďalšími štyrmi gólmi nedali súperovi žiadnu šancu. Hostia i napriek päťgólovému manku si dokázali vytvoriť dve solídne šance, ktoré však obrana Kalnej dokázala eliminovať.

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 22. a 55. Chmelo, 66. Pacalaj, 68. Dávid, 78. Turnai.

Nitra jun. – Malženice 1:7 (1:2)

Hral sa vyrovnaný zápas cez prvý polčas, juniori aj Malženice mali gólové šance, efektívnejší boli hostia. Královič už v 9. min. poslal hostí do vedenia, Nitra mala šance, ale žiadna neskončila v bráne. Juhász dal už na 0:2, Dojčinovič gólom do šatne znížil. Po obrátke mali domáci mladíci dobrý vstup, vypracovali si rýchlo dve šance, ale ani jedna neskončila gólovo. To následne potrestali hostia, Vantruba načal cestu za svojím hetrikom. Od tohto momentu sa zápas iba dohrával s tým, že hostia pridávali góly. Juniorke zápas v druhom polčase vôbec nevyšiel, mrzia najmä zahodené gólové šance.

45. Dojčinovič – 9. Královič, 40. Juhász, 59., 63. a 80. Vantruba, 76. Krajčovič, 84. Hlúch (11 m).

Zvyšné výsledky: Beluša – Galanta 3:0 (1:0), Lednické Rovne – Veľké Ludince 1:2, Šaľa – Gabčíkovo 2:2, Púchov – Zlaté Moravce – Vráble B 3:2, Nové Mesto nad Váhom – Nové Zámky 4:2. Voľno: Považská Bystrica.

Jaslovské Bohunice – Vrbové 2:0 (0:0)

Domáci sa rozlúčili s fanúšikmi výhrou v derby zápase, hoci fanúšikovia museli čakať na góly až do druhého polčasu. Skóre zápasu otvoril až v 54. minúte domáci Buchanec, ktorý sa presadil z bieleho bodu. Definitívne spečatil víťazstvo domácich v 83. minúte zo štandardky Juriš.

Góly: 54. Buchanec (11 m), 83. Juriš.

Hlohovec – Domaniža 2:2 (2:0)

Hlohovčania v poslednom domácom zápase iba potvrdili nevydarenú jarnú časť. Herne mali navrch a skóre otvoril už v 9. minúte Veľký – 1:0. Na jeho gól nadviazal po polhodine zblízka Krajinčák a zdalo sa, že domáci si idú po víťazstvo – 2:0. Lenže v druhom polčase akoby sa domáci uspokojili, púšťali hosti do nebezpečných situácii, čo využil Lednický – 2:1. O deľbe bodov rozhodol po nakopávaných loptách v nadstavenom čase Košút – 2:2.

Góly: 9. Veľký, 31. Krajinčák – 66. T. Lednický, 90. Košút.

Boleráz – Partizánske 0:4 (0:1)

Hostia si v Bolerázi spravili vlastný zápas a hrdinom sa stal Kučera, ktorého domáci nedokázali ustrážiť štyrikrát a Partizánske si odnieslo hladké víťazstvo. Domácim zápas nevyšiel, za hráčmi Partizánskeho zaostávali a tí to využili. Zaslúžená výhra hostí.

Góly: 7., 49., 56. a 59. Kučera.

Lehota pod Vtáčnikom – Trebatice 0:4 (0:1)

Domáci začali celkom dobre, no v 7. min. šancu spálil Kamdem. O tri minúty mali príležitosť aj hostia a hneď skórovali. V 15. min. domáci po akcii Ferejeho zakončovali Benčatom tesne nad. V 26. min. mali šancu hostia, no zastavil ich ofsajd. V 38. min. mali domáci zas príležitosť, ale opäť z toho gól nebol. Tesne pred odchodom do kabín z piatich metrov pálil nad hosťujúci Miklovič. Druhý polčas bol v znamení hostí, ktorí dali tri góly a zaslúžene zvíťazili. Hrdinom zápasu sa stal Miklovič, ktorý nasúkal všetky góly svojho mužstva.

Góly: 9., 47., 54. a 68. Ľ. Miklovič.

Zvyšné výsledky: Prievidza – Trenčianske Stankovce 3:2, Prečín – Bánovce nad Bebravou 0:3. Voľno: Myjava, Častkovce.

Zvončín – Voderady 9:0 (2:0)

Domáci si schuti zastrieľali. Zvončín proti Voderadom od úvodu dominoval a hostia opäť iba potvrdili nevydarenú jar. Z viacerých šancí domáci v prvom polčase využili iba dva, ale po zmene strán sa naplno rozbehli. Hosťom nemožno uprieť snahu, ale domáci boli futbalovejší a pretavili to až do deviatich gólov – 9:0.

Góly: 16., 81. a 85. Planeta, 32., 59. a 74. Jankovič, 58. Vyskoč, 71. a 88. Krajčovič.

Moravský Svätý Ján – Mokrý Háj 2:3 (0:1)

Vyrovnaný prvý polčas naklonili mierne na svoju stranu hostia pred koncom prvého polčasu – 0:1. Domácim sa však po zmene strán podarilo vyrovnať po šikovnom zakončení Bolfom – 1:1. Hostí opäť priblížil k trom bodom Prokeš – 1:2, no domáci vrhli všetko do útoku a o dve minúty vyrovnali Sirkom – 2:2. Keď už sa zdalo, že si mužstvá body podelia, prezentoval sa pekným R. Valúch a zariadil hosťom tri body.

Góly: 68. Bolf, 85. Sirka – 40. Biskupič, 83. Prokeš, 90. R. Valúch.

Brodské – Gbely 0:6 (0:4)

Hostia v Brodskom išli od úvodu za víťazstvom, lebo iba to by ich držalo v boji o titul v súťaži. Za víťazstvom ich nasmeroval od štvrtej minúty Kratochvíl a v závere polčasu pridali gól Mráz – 0:2, zo štandardky Karas a opäť Mráz – 0:4. Po zmene strán pridali hostia ešte dva góly a zvíťazili vysoko 6:0

Góly: 4. a 88. Kratochvíl, 34. a 40. Mráz, 38. M. Karas, 74. Smolinský.

Stará Turá – Horné Orešany 3:1 (2:1)

Domáci sa tešili z druhého víťazstva v sezóne. Na Peterkov vedúci gól síce ešte odpovedal Meško – 1:1, ale dobrú prihrávku dostal opäť Peterka a domáci viedli. Hostia v druhom polčase zrýchlili hru v snahe vyrovnať, čo využil Rechtorík a po rýchlej akcii dal na 3:1. Domáci už si víťazstvo ustrážili a hostia prišli po urážke rozhodcu o Malého.

Góly: 19. a 40. Peterka, 76. Rechtorík – 28. Meško. ČK: 85. Malý.

Radimov – Horná Krupá 3:2 (1:0)

Výborný duel dvoch vyspelých celkov sledovali diváci v Radimove. Domáci si nemohli dovoliť zaváhanie, ak chceli mať pred posledným kolom všetko vo svojich rukách. V prvom polčase ich do vedenia poslal Šebesta, lenže po zmene strán striedajúci Gašparík vyrovnal – 1:1. Hostia sa v posledných kolách trápia so zraneniami, ale lídrovi bol vyrovnaným súperom, čo potvrdil po Šefčovičovom góle na 2:1 bleskovou odpoveďou Žák. S blížiacim sa záverom zápasu domáci zvyšovali otáčky a túžili zvíťaziť, čo im nakoniec v nadstavenom čase splnil Valsa – 3:2.

Cífer – Leopoldov 0:1 (0:1)

Ak sa chcel Leooldov vyhnúť baráži, potreboval u súpera z Cífera naplno bodovať. Hostia sa od úvodu zamerali na dobrú defenzívu, z ktorej sa snažili vyrážať do protiútokov, Cífer zas držal loptu viac na kopačkách. Prvú výraznejšiu šancu mal Cífer, keď domáci hráč z vnútra šestnástky netrafil bránu. Rozhodujúci gól padol po dlhej centrovanej lopte, ktorá skončila až za chrbtom Paštiaka, ktorý sa opäť postavil medzi tri žrde cíferskej brány – 0:1. Po výmene strán domáci ešte pridali na tempe, snažili sa o vyrovnávajúci gól, ale tu podržal hostí brankár Žemla. Hostia si mohli poistiť víťazstvo, ale pri nájazde troch hosťujúcich hráčov na brankára zle vyriešili situáciu. V poslednej minúte zápasu Leopoldov poslať do baráže domáci Domorák, ktorého ďalekonosná strela skončila na brvne – 0:1.

Gól: 31. Čeliga.

Piešťany – Zeleneč 9:0 (2:0)

Piešťany v domácom stretnutí so Zelenčom potvrdili úlohu favorita a po zápase dvíhali nad hlavy víťazný pohár, ktorý si prebrali z rúk predsedu ObFZ Trnava Vladimíra Hracha. Z priameho kopu otváral skóre v 4. minúte Glos, krátko pred odchodom do kabín zvýšil na 2:0 Gula. Po výmene strán zvýšil ten istý hráč na rozdiel triedy a zvyšok hry bol už čisto v réžii domácich, ktorí svoje ťaženie v oblastných súťažiach ukončili pekným výsledkom 9:0. Hetrikom sa blysol domáci Martin Gula. Po záverečnom hvizde rozhodcu vypukli v Piešťanoch postupové oslavy.

Góly: 4. a 60. Glos, 44., 46. a 80. Gula, 63. Štefanka, 66. a 78. Kusý, 74. Braniša.

Červeník – Zavar 3:10 (0:7)

Postupové nádeje žili pred zápasom ešte aj v Zavare, tie sa však rozplynuli. Napriek tomu dalo mužstvo, ktoré bolo dlho lídrom súťaže, peknú bodku za náročnou sezónou v podobe víťazstva nad Červeníkom 3:10. Skóre otvárali hostia v 2. min. Hrašnom, netrvalo dlho a Tandlmayer poslal prihrávku do šestnástky Burčiarovi, ktorý neminul. Na 0:3 zvýšil krásnou strelou do ľavého vinkľa Ďuriš. V kanonáde pokračoval Sudin, ktorý pred šestnástkou využil nedorozumenie brankára s domácim obrancom a do prázdnej brány zvyšoval už na 0:4. Zavar pokračoval v dobrom tempe a už po 1. polčase svietilo na tabuli skóre 0:7. Po výmene strán sa k slovu dostali aj domáci Babicom, Gažom a Boháčikom, hostia však pridali tiež tri góly o ktoré sa postaral Sudin. Ten si celkovo pripísal päť presných zásahov a stal sa najlepším strelcom 6. ligy – 3:10.

Góly: 47. Babic, 55. Gažo, 90. Boháčik – 2. Hrašna, 5. a 37. Burčiar, 12. a 45. Ďuriš, 19., 22., 50., 75. a 78. Sudin.

Majcichov – Dechtice 5:2 (1:1)

Ak sa Dechtice chceli vyhnúť komplikáciám v podobe baráže, potrebovali v Majcichove zvíťaziť, to sa im však nepodarilo. Po rýchlej kombinačnej akcii domácich dostal loptu na úroveň jedenástky Zajíček a otvoril skóre – 1:0. Domáci neskôr pomohli Dechticiam, keď priamy kop hostí si smolne poslal hlavou do vlastnej brány Urc – 1:1. Po výmene strán sa domáci opäť ujali vedenia kedy z nepriameho kopu z vnútra šestnástky prestrelil múr Marek. V 61. min. skomplikovalo Dechticiam plány aj vylúčenie Manca. Dechtice ešte vyrovnali Srdošom z penalty na 2:2, potom však padali góly už len do brány hostí, ktorí lovili loptu zo siete ešte trikrát a o zotrvanie v 6. lige budú bojovať v baráži – 5:2.

Góly: 14. a 82. Zajíček, 58. Marek, 72. Repa, 87. Ďuračka – 26. Urc (vl. gól), 65. Srdoš(z 11 m).

Drahovce – Križovany 2:5 (1:2)

V Drahovciach sa otváralo skóre z penalty, ktorú premenil domáci Zajac na 1:0. K slovu sa však dostali hostia, najskôr vyrovnali po centri z pravej strany, ktorý zakončil hlavou Visielka, neskôr zvýšili Baraniakovou strelou z priameho kopu. Po výmene strán využil rýchly brejk Baláž, ktorý z hranice šestnástky prestrelil domáceho gólmana – 1:3. Netrvalo dlho a v 69. min. domáci zahrávali rohový kop, lopta sa však dostala k hráčovi Križovian, ktorý ju poslal dopredu na Baláža a ten zo šestnástky prekonal domáceho brankára. O 5 minút zakončil povedľa brankára hosťujúci Hrnčiar a domácim nezostalo nič iné, len v záverečných minútach skorigovať nepriaznivý výsledok na 2:5 Vančom z priameho kopu.

Góly: 6. Zajac (z 11 m), 79. D. Vančo – 12. Viselka, 28. Barniak, 50. a 69. Baláž, 74. Hrnčiar.

Dolná Krupá – Siladice 4:5 (0:2)

Víťazstvo potrebovali k záchrane aj Siladice, ktoré po prvom polčase viedli vďaka gólom Laurinca a Mesároša 0:2. Po výmene strán sa o ďalšie dva góly postaral Laurinec, k slovu sa však dostali aj domáci, ktorí začali znižovať na 3:4. Za tohto stavu zvýšil vedenie hostí Horváth, no domáci zápas ešte zdramatizovali Vanekom, no vyrovnávajúci gól sa im streliť už nepodarilo – 4:5.

Góly: 70. a 70. Daniš, 73. a 75. Vanek – 23., 55. a 65. Laurinec, 43. Mesároš, 74. Horváth.

Krakovany – Pavlice 4:1 (3:0)

Krakovany otvorili skóre zápasu strelou z hranice šestnástky – 1:0. V 20. minúte upravoval na 2:0 sklzom do prázdnej brány Vavrinec a na polčasových 3:0 dal po polhodine volejom Holán. Krakovany pokračovali v nastolenom trende aj po zmene strán a Holán dal na 4:0. Posledné slovo mal hosťujúci Polednák, ktorý stanovil v 80. minúte na konečných 4:1.

Bíňovce – Ružindol 2:3 (1:2)

Hoci domáci strelili rýchly gól Opálkom, hrdinom zápasu nakoniec bol hosťujúci Moncman. Ten nielenže vyrovnal, ale pred odchodom do šatní zariadil hosťom vedenie z bieleho bodu – 1:2. Domáci po zmene strán vyrovnali Opálkom, ale Moncman bol pri chuti a tešil sa aj z hetriku – 2:3. Keď v 78. minúte zahral rukou pred bránkou hosťujúci Horváth, videl červenú kartu a domáci mali možnosť penalty, ale Dráb neuspel a z troch bodov sa tešili hostia.

Góly: 6. a 51. Opálek – 23., 44. a 55. Moncman (druhý z 11 m). ČK: 78. Horváth

Trstín – Suchá nad Parnou 3:2 (1:1)

Tsrtínčania sa po dlhej dobe tešili z víťazstva. Za tým ich nasmeroval presnou hlavičkou Turanský. Hostia ešte v prvom polčase odpovedali rovnako hlavou Fridrichom. Lenže dva rýchle góly domácich po zmene strán boli rozhodujúce. Najskôr premenil penaltu Sersen a následne po rýchlej rozohrávke doklepol do prázdnej brány Boledovič. Hostia síce znížili Cuninkom, ale viac už nestihli – 3:2.

Góly: 30. Turanský, 52. M. Sersen (11 m), 53. Boledovič – 44. Ľ. Fridrich, 61. Cuninka

Bohdanovce – Dobrá Voda 3:1 (2:0)

V Bohdanovciach išlo obom tímom o veľa, pretože obom ešte hrozila prípadná baráž. Lepšie sa pripravili domáci, ktorí po góloch Chudého a Minaroviča vyhrávali do polčasu 2:0. Keď však Klčo znížil a domáci Nádaský nepremenil penaltu, nastala dráma. Tu rozuzlil v 72. minúte Vyskoč.

Góly: 21. Chudý, 45. Minarovič, 72. Vyskoč – 53. Klčo

Brestovany – Modranka 4:2 (2:1)

Modranke záver jari nevychádza. Aj v Brestovanoch vyhrávala po góle rýchleho Sekeru, lenže pred koncom polčasu si nechala streliť dva góly. Najskôr z penalty vyrovnal Dorčiak, aby príliš veľa priestoru zužitkoval ešte v 44. minúte Kostolanský. Hostia zaspali aj úvod do druhej časti, čo využil Zlatohlávek a rozbehnutých domácich ešte viac potešil Vidovič. Druhý Sekerov gól v závere zápasu znamenal iba zjemnenie prehry – 4:2.

Góly: 41. Dorčiak (11 m), 44. Kostolanský, 51. Zlatohlávek, 58. Vidovič – 14. a 86. Sekera.

Kátlovce – Dolné Orešany 8:2 (3:0)

Kátlovce potvrdili rolu favorita a proti Dolným Orešanom jasne dominovali. Už v prvom polčase rozhodli o svojom triumfe, svojmu súperovi nakoniec nastrieľali osem gólov, zvíťazili 8:2 a poslali Dolné Orešany do neistoty. Tie teraz budú držať palce Dechticiam, aby nemuseli ísť do baráže.

Góly: 9. Pavlík, 22. a 56. Kobetič, 47. a 66. Izakovič, 72. a 35. Sliva, 88. Sedlák – 68. Rabara, 84. Moisa.

Bučany – Biely Kostol 2:1 (1:1)

Šláger na záver sezóny sa hral v Bučanoch. Domáci ešte poškuľovali po priamom postupe, no to by museli svojho súpera zdolať aspoň trojgólovým rozdielom a viac. Od úvodu tak domáci na hostí vyleteli, no miesto šancí z toho boli iba žlté karty. Ešte horšie bolo domácim po tom, čo neustrážili Hoblíka a hostia vyhrávali. Lenže blesková odpoveď Šrámeka zápas znovu otvorila. Bučany však už museli streliť tri góly. Taktický duel sa nezmenil ani po zlom vybehnutí hosťujúceho gólmana, ktorý videl druhú žltú kartu a musel pod sprchy. Prevahu domáci využili až v nadstavenom čase Bunčekom a po výhre 2:1 sa pripravujú na baráž.

Góly: 36. Šrámek, 90. Bunček – 34. Hoblík. ČK: 79. Jakub Svitek.

Košolná – Hrnčiarovce 4:1 (3:0)

Košolnej vystrieľal domáci triumf nad Hrnčiarovcami hetrikom Greguš, ku ktorému sa pridal jedným gólom Homola. Hostia odpovedali až v záverečnej štvrťhodine Holovičom – 4:1.

Góly: 7., 27. a 61. Greguš, 42. Homoľa – 73. Holovič.

Prašník – Šípkové 2:2 (0:1)

Predohrávka posledného kola sezóny priniesla Prašníku len deľbu bodov. Skóre otvárali hostia po rohovom kope, kedy využili zaváhanie domáceho obrancu, ktorý otáľal s odkopom, hosťujúci hráč poslal loptu pred prázdnu bránu a Strapatý zakončil – 0:1. Krátko po výmene strán zvyšoval opäť hosťujúci Žilka, ktorý dostal prihrávku z ľavej strany do šestnástky – 0:2. Domácim sa podarilo znížiť Spálovou premenenou penaltou, neskôr pas za hosťujúcu obranu využil na vyrovnanie Balcír – 2:2.

Góly: 57. Spál(z 11 m), 74. Balcír – 19. Strapatý, 47. Žilka

Bojničky – Moravany 1:6 (0:3)

Moravany okrem víťazstva nad Bojničkami oslavovali aj 90. výročie futbalu v obci. Na zápas však cestovali do Bojničiek, kde už po prvom polčase viedli 0:3 vďaka gólom Miškerníka, Hrnčiara a J. Jánošíka. Po výmene strán hostia pokračovali v dobrom tempe a mali loptu viac na kopačkách. V 75. minúte zvýšil opäť J. Jánošík a presné zásahy pridali aj Krajčech a Zelenay. Za domácich sa presadil Bučko za stavu 0:5. Bojničky si ešte nevydýchnu, ako na predposledné mužstvo v tabuľke na nich čaká ešte baráž.

Góly: 82. Bučko – 21. Miškerník, 27. Hrnčiar, 35. a 75. Jánošík, 77. Krajčech, 85. Zelenay

Šulekovo – Veselé 3:4 (3:4)

Šulekovo sa rozlúčilo so sezónou domácou tesnou prehrou s Veselým. Všetko podstatné sa v tomto zápase udialo už v prvom polčase. Skóre otváral hosťujúci Valla, domáci Lenghart Veselému pomohol smolným vlastným gólom, to však Karas o pár minút napravil na 1:2. V dobrom tempe pokračovali hostia aj v nasledujúcich minútach, kedy si dva presné zásahy pripísal Jurda – 1:4. Tu si vzali slovo domáci, ktorí znížili Kolonym z pokutového kopu, neskôr ten istý hráč uzavrel výsledok na konečných 3:4.

Góly: 16. Karas, 32. Kolony(z11m), 42. Kolony – 2. Valla, 15. Lenghart (vl.gól), 24. a 29. Jurda.

Borovce – Pečeňady 1:1 (0:0)

Pečeňadom už v tomto zápase o nič nešlo, napriek tomu v Borovciach chceli vyhrať. To sa im však nepodarilo. Diváci si na góly museli počkať až do 77. minúty, kedy centrovanú loptu z pravej strany poslal hlavou do brány domáci Dadík a otvoril skóre na 1:0. Z tohto vedenia sa Borovce netešili dlho, pretože o dve minúty neskôr sa pred bránou domácich objavil Gula, krížnou strelou vyrovnal na 1:1 a rozhodol o deľbe bodov.

Góly: 77. Dadík – 79. Gula

Dubovany – Dolný Lopašov 3:0 (0:0)

Domáce Dubovany si s Dolným Lopašovom pripísali výhru a vybojovali si tak baráž, v ktorej môžu zabojovať o miestenku do vyššej súťaže. Aj v tomto zápase si však diváci museli na góly počkať až do druhého dejstva. Najskôr sa prízemnou strelou z hranice šestnástky presadil najlepší strelec súťaže Erik Svítek a otvoril skóre na 1:0. Nasledoval ho Masaryk, ktorý priamy kop Svíteka z pravej strany poslal rybičkou do hosťujúcej brány, na konečných 3:0 spečatil Vrbík, ktorý peknou strelou z otočky zvnútra šestnástky nedal hosťujúcemu brankárovi šancu.

Góly: 67. E. Svítek, 74. Masaryk, 88. Vrbík.

Trakovice – Chtelnica 3:0 (1:0)

V Trakoviciach to bola jednoznačná záležitosť domácich a Chtelnicu zdolali rozdielom triedy. Skóre otváral v 23. minúte Kubiš, ďalšie góly priniesli až záverečné minúty. Najskôr využil šancu na zvýšenie Ščasnovič, o pár minút neskôr uzavrel výsledok Kubiš – 3:0.

Góly: 23. a 82. Kubiš, 78. Ščasonovič.

Madunice – Ostrov 3:1 (2:0)

Madunice si doma poradili s Ostrovom, keď už do polčasu viedli 2:0 vďaka presným zásahom Kinčiho a Slováka. Po výmene strán si na biely bod postavil loptu hosťujúci Klasovitý a neminul – 2:1. Za domácich sa opäť presadil Slovák, ktorý upravil na konečných 3:1.

Sokolovce – Dolné Trhovište 7:3 (4:2)

V Sokolovciach to od úvodu bola naháňačka domácich za víťazstvom, ktoré im zaručovalo postup. Lenže hostia zápas neprišli odkráčať a snažili sa. Po polhodine však domáci vyhrávali 2:0. Vilček znížil na 2:1, ale následne si po centri zrazil loptu do vlastnej siete – 3:1. Ani gól na 4:1 nebol upokojujúci lebo hostia gólom do šatne znížili na 4:2. P. Pavlovič však gólom na 5:2 odrazil odpor hostí, domáci vyhrali 7:3 a tešia sa z postupu do vyššej súťaže.

Góly: 9. a 42. Udržal, 27., 53. a 85. P. Pavlovič, 39. Vilček (vl. gól), 74. T. Pavlovič – 32. Vilček, 45. Nemčok, 79. Drímaj(z 11 m).

Žlkovce – Ratnovce 4:0 (2:0)

Ratnovce prišli do Žlkoviec iba s deviatimi mužmi, a tak bol celý zápas iba o dobýjaní hosťujúcej brány. Domáci dokázali zužitkovať túto prevahu celkovo štyrikrát, aj keď hosťom snahu nemožno uprieť.

Góly: 28. Malovec, 39. Krivosudský, 87. Hruška, 90. Blaško.

Kočín-Lančár – Kľačany 5:1 (2:1)

Kočín si poradil s Kľačanmi. Na vedúci gól Hlúcha hostia odpovedali po kombinačnej akcii, lenže na gól do šatne v podaní Holíckeho už odpoveď nenašli. V druhom polčase tak domáci pridali ešte tri góly a zvíťazili 5:1.

Góly: 14. Hlúch, 45. Holícky, 54. Knobloch, 76. a 87. Žažo – 19. Strnisko.

Koplotovce – Nižná nehralo sa, hostia nepricestovali.