Dve kolá pred koncom základnej časti strácajú Trnavčania na ôsmu Považskú Bystricu už iba štyri body.

(Zdroj: archív klubu)

43. KOLO

Trnava – HC Bratislava 6:5 (1:2, 1:1, 4:2)

V dôležitom zápase Trnavčania vôbec nezačali dobre a po desiatich minútach prehrávali 0:2, keď sa najskôr príklepom presadil Krajč a po ňom po nahodenom puku Matejovie. Trnavčania ešte v prvej časti znížili Grellom, ktorý využil záver pred bránkou.

Ibaže rýchly gól v úvode druhej časti dal opäť hosťom opäť dvojgólové vedenia. Snaha domácich o zníženie bola korunovaná v závere druhej časti, kedy sa zmocnili v útočnom pásme puku a po prihrávke Mravu znížil na 2:3 Šúry.

Perfektné divadlo predviedli obe mužstvá v tretej časti. Najskôr domáci Belskiy so Šúrym v priebehu 35 sekúnd dokonale zvrátili stav – 4:3. Ibaže o pár minút neskôr odpovedali rovnakou mincou aj hostia. Najskôr hostia vyrovnali po hrubej chybe v domácej obrane a následne aj oni opäť zvrátili stav na svoju stranu po obliehaní trnavskej brány. Prehra by znamenala definitívny koniec trnavským nádejam o play off. Domáci tak poriadne zatlačili a v 56. minúte sa tešili z vyrovnania, a to dokonca dvakrát, keď prvý gól rozhodcovia neuznali, ale o pár sekúnd neskôr si to domáci vynahradili Kelešim – 5:5. V dramatickom závere rozhodol o domácom víťazstve 41 sekúnd pred koncom bombou od modrej Čunderlík.

Góly: 14. Grell, 37. a 48. Šúry, 48. Belskiy, 56. Keleši, 60. Čunderlík – 4. Krajč, 11. Matejovie, 23. Brodek, 52. Mlynčár, 53. Guoth.

Vylúčení: 3:3, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 38:33. Divákov: 145.

TRNAVA: Brucháč (Vyžinkár) – Brzák, Žilinský, Šúry, Čunderlík, Mrava – Kuna, Burian, Lukačovič, Baránek, Ftáčnik – Keleši, Kormúth, Grell, Greschner, Belskyi.

Ostatné výsledky 43. kola: Skalica – Nové Zámky B 12:0 (4:0, 7:0, 1:0), Michalovce – Považská Bystrica 5:3 (1:1, 3:2, 1:0), Prešov – Spišská Nová Ves 3:0 (1:0, 2:0, 0:0), Topoľčany – Dubnica 2:4 (0:2, 1:1, 1:1).

1. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  2. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  2. Tepelné hospodárstvo Moldava plánuje preinvestovať 600 tisíc eur
  3. Do you need to unwind after a stressful week at work?

Kraj končí členstvo v Klastri regionálneho rozvoja

Na podporu cestovného ruchu plánuje samosprávny kraj založiť Krajskú organizáciu cestovného ruchu.

Marvin Egho: Fanúšikovia si zaslúžia byť na štadióne, preto musíme postúpiť

Rakúsky útočník Marvin Egho tvrdí, že šance Spartaka Trnava v predkole LM sú 50:50.

Pred domom zhorela dodávka, príčina požiaru sa zisťuje

Dodávkové vozidlo zaparkované pred rodinným domom začalo horieť po druhej nadránom.

Rodičia sa dožadujú otvorenia ďalšej triedy materskej školy

Otvorenia ďalšej triedy materskej školy sa petíciou dožadovali rodičia najmladších obyvateľov obce Opoj v okrese Trnava.

Do ulíc v Piešťanoch sa dlhodobo neinvestovalo,tvrdí poslanec

Passport piešťanských komunikácií, ktorý hovorí aj o tom,
v akom sú stave a určujú poradie ich opráv, má viac ako osem rokov. Mnohí Piešťanci označili aktuálny stav viacerých ulíc za žalostný.