Piatok, 23. február, 2018 | Meniny má Roman, Romana

Gladiátori prehrali aj druhý zápas

Vstup do sezóny trnavským hokejistom vôbec nevyšiel. Po prehre v 1.kole na ľade Dubnice nestačili v druhom kole na vlastnom ľade na rezervu Nových Zámkov,

2. KOLO

Trnava - Nové Zámky B 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)

V Trnave sa stretli dve pomerne mladé mužstvá, no viac skúsenosti bolo na strane domácich. Podľa toho aj gladiátori začali, boli aktívnejší, no hostí podržal gólman Fotlán. V 10.minúte išiel na trestnú lavicu Keleši a tento moment domácich pribrzdil. Hostia začali vyrovnávať hru a keď v 15. minúte išiel na trestnú lavicu aj Poláček, tak trestali Tužinským.

Aj druhá časť patrila domácim, ktorí ešte viac zvýšili aktivitu, no na Foltána nevedeli nájsť recept. Ustáli aj ďalšie oslabenia, no potom si nedali pozor a bolo 0:2. Gladiátori sa opäť nakopli až v závere tretiny po kontaktnom góle Kamenického a o dve minúty potrestal vylúčenie Róth a začínalo sa odznova - 2:2.

Tretie dejstvo už bolo herne vyrovnané, Novozámčania zlepšili bránenie a po peknej kombinácii išli v úvode tretej tretiny znovu do vedenia - 2:3. Aj tento krát dokázali domáci odpovedať, no ešte predtým ustáli oslabenie o dvoch hráčov. V 50. minúte Košecký našiel Mravu a opäť bolo vyrovnané - 3:3. Trnavčania začali v závere zvyšovať aktivitu, ale po brejku poslal Klenko hostí opäť do vedenia a v závere už iba spečatil výhru Zámkov gólom do prázdnej bránky Novák. Trnavčania tak na prvé body stále čakajú na prvé body.

Góly: 36. Kamenický, 38. Róth, 51. Mrava - 16. Tužinský, 30. Matejov, 43. Slávik, 57. Klenko, 59. Novák.

Vylúčení: 6:3, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 38 - 30. Divákov: 180.

TRNAVA: Juríček – Mihalko, Poláček, Košecký, Mrázik, Burzík, Bílik, Keleši, Burian – Kamenický, Hrbáčik, Lukačovič – Mrava, Valent, Róth – Ftáčnik, Klema, Brzák – Baránek, Ševčík, Mikeš. Tréner A. Výboh.

Ostatné výsledky 2. kola: Spišská Nová Ves - HC Bratislava 7:1 (2:0, 4:1, 1:0), Michalovce – Skalica 3:2 (0:0, 2:0, 1:2), Prešov – Dubnica 2:3 (0:1, 1:0, 1:2), P. Bystrica – Topoľčany 4:5 (3:3, 0:0, 1:2).