V 10. kole niektoré tímy svojimi výsledkami prekvapili, no niektorí tipujúci práve toto prekvapenie očakávali, a tak sa poradie poriadne poprehadzovalo. Najmenej sa nechal prekvapiť STANISLAV MINÁRIK z Trnavy, ktorý uhádol až osem stretnutí. Stal sa tak jasným víťazom kola.
Ako ste mali tipovať v 10. kole: Trnava jun. – Žilina B 1 (2:0), Trenčianske Teplice – Boleráz X (2:2), Drahovce – Krakovany X (1:1), Zavar – Horná Krupá 1 (4:1), Leopoldov – Šulekovo 2 (0:1), Pavlice – Biely Kostol 1 (3:2), Trstín – Hrnčiarovce 1 (5:3), Bojničky – Chtelnica 1 (3:2), Dlhá – Buková X (1:1), Piešťany – Sokolovce 1 (4:1).
PORADIE PO 10. KOLE
61 - Michal Kraic (Šulekovo).
58 - Stanislav Minárik (Trnava).
57 - Pavol Karel (Majcichov), Michal Brestovanský (Trnava), Marcela Karelová (Majcichov).
56 - Marián Brestovanský (Dolné Lovčice).
55 - Eduard Vidlička (Madunice).
54 - Vladimír Bosák (Hlohovec), Stanislav Šimko (Trnava), Peter Pavlovič (Dobrá Voda), Peter Kurinec (Trebatice), Patrik Kosnáč (Zvončín), Miroslav Krč (Trnava), Milan Čief (Šulekovo), Ľudovít Sadloň (Vlčkovce), Alojz Lenghart (Bojničky).
53 - Vladimír Šiška (Dubovany), Milan Lietavec (Piešťany), Milan Kubiš (Kátlovce), Katarína Michaličková (Trnava), František Landrišič (Trnava), Emil Miklovič (Sasinkovo).
52 - Radoslav Břeň (Trnava), Marcel Gažovič (Trnava), Ľubomír Michalička (Trnava), Jozef Toráč (Žlkovce), Jozef Rožič (Trnava), Jozef Chudiváni (Brestovany), Jozef Hracho (Kátlovce), Bohumil Bačík (Košolná).
51 - Teofil Adámek (Trnava), Štefan Matejkovič (Špačince), Samuel Michalička (Zeleneč), Pavol Polačik (Hlohovec), Marián Idunk (Trnava), Ladislav Šimončič (Kátlovce), František Kolesík (Križovany), Alojz Nádaský (Trnava).
50 - Tibor Demovič (Zeleneč), Jozef Horváth (Dubovany), Daniel Ondriga (Hlohovec).
49 - Nórbert Matuška (Moravany), Miloslav Štibraný (Sereď), Martin Jankovič (Zvončín), Karol Brisuda (Trnava), Jozef Varačka (Trnava), Jozef Javorek (Horná Krupá), Jozef Jamrich (Trnava), Jozef Bartko (Veľké Orvište), Ján Zrník (Trnava), Ján Gajarský (Pečeňady), Gaga Zvolenská (Trnava), František Macošiar (Trnava), Dušan Geschwandtner (Dolné Orešany).
48 - Stanislav Duračka (Lančár), Peter Bielik (Kátlovce), Milan Ščasný (Jaslovské Bohunice).
47 - Rudolf Brunovský (Cífer), Marián Gajarský (Jaslovské Bohunice), Ľubomír Bačík (Trnava), Juraj Sobota (Červeník), Jozef Rigo (Brestovany), Jozef Michálek (Drahovce), Jaroslav Klačo (Špačince), František Břeň (Trnava).
46 - Miloš Ryšavý (Dolné Dubové), Milan Gašpar (Banka), Ľubomír Zemko (Dolný Lopašov), Kamila Hudcovičová (Zvončín), Ivan Blaho (Hlohovec), Daniel Hutta (Bučany), Andrej Vnučko (Hlohovec).
45 - Vladimír Bucko (Jalšové), Tomáš Ryšavý (Dechtice), Peter Šimončič (Kátlovce), Ján Ďurček (Banka), Erik Púdela (Dechtice), Emil Macošiar (Jaslovské Bohunice).
44 - Žaneta Slabá (Lančár), Zlatica Javorková (Horná Krupá), Štefan Matejkovič ml. (Špačince), Róbert Janík ml. (Trnava), Pavol Tomík (Zavar), Milan Slabý (Lančár), Milan Koštrna (Trnava), Lucia Richnáková (Šúrovce), Ľubica Lietavcová (Piešťany), Jozef Virág (Dubovany), Ján Magnús (Dolný Lopašov).
43 - Ľubomír Záhorák (Boleráz), Ignác Krajčovič (Trnava), Helena Hudeková (Hlohovec), Alena Vnuková (Ružindol).
42 - Radovan Gavorník (Trnava), Pavol Košovič (Brestovany), Jozef Benedikovič (Trnava), František Kollár (Hlohovec).
41 - Pavel Kurek (Trnava), Marek Petko (Trnava), Marcel Lietavec (Piešťany), Jozef Igrényi (Trnava), Jaroslav Vaško (Trstín), Jaroslav Gaži (Boleráz).
40 - Tomáš Jankovič (Zvončín), Ladislav Kyselica (Bratislava).
39 - Jozef Kabát (Trnava).
38 - Marián Vladovič (Trnava), Jozef Chnapko (Horná Krupá), František Daniš (Trstín).
37 - Augustín Račko (Trnava).
36 - Samuel Brunovský (Cífer), Marta Raffayová (Vrbové).
35 - Patrik Mareček (Smolenice).
34 - Miloš Chovanec (Trnava).
33 - Daniela Tökölyová (Križovany).
31 - Jozef Cesnek (Sereď).
30 - Peter Blaško (Sokolovce), Marián Oliva (Trnava).
29 - Lukáš Tokoš (Lančár).
28 - Celestín Gajarský (Jaslovské Bohunice).
27 - Peter Hrušík (Nové mesto n/V).
22 - Ján Adamík (Bojničky).
21 - František Piršel (Trnava).
20 - Juraj Adámek (Biely Kostol), Gabriela Vašková (Trstín).
18 - Branislav Depeš (Trnava).
13 - Roman Planeta (Trnava).
11 - Stanislav Vojtech (Brestovany).
9 - Vladimír Danišovič (Košolná).
8 - Július Zemko (Špačince), Bohuslav Adámek (Biely Kostol).
7 - Romana Pekarovičová (Trnava).
3 - Peter Sas (Trnava), Ladislav Lihan (Trnava).