urgov.
K pozretiu boli hlavne humorné zostrihy zo života vysokoškolákov. Ale téma o zákernej chorobe ponúkla ja zamyslenie. Celé, ani nie dvojhodinové predstavenie, pretkávali vtipné reklami.
Pre mnohých bola na podujatí Frame najväčším lákadlom diskusia so zástupkyňou vydavateľstva Sony BMG Slovensko Lenkou Slanou. Mladých ľudí zaujímala problematika rozhlasu, televízie a rôznych zmlúv s nimi. Obecenstvo získalo informácie o hudobných agentúrach, spolupracujúcich skupinách, najziskovejších nosičoch a o úspechoch našich spevákov. Priaznivci Jany Kirschner sa napríklad môžu tešiť na jej novinku. Ponuku na nahrávanie dostala až z Anglicka.
Samozrejme, že sa nezabudlo ani na Lenkino porotcovské účinkovanie v SuperStar.. Otázkam na túto témy sa nevyhla. Porozprávala o histórii projektu i jeho pravidlách. Prezradila, že Robo Mikla v jednej agentúre nahráva svoj prvý album. Do troch mesiacov príde ďalší, tentokrát od Katky Koščovej. Na začiatok BMG zabezpečí, vrátane CD víťazky, minimálne päť sólových albumov.
Drahoslava Pešková Foto: Juraj Koník