V poslednom kole sa nakoniec tipovalo“ iba deväť zápasov, keďže stretnutie Opoj – Slovenská Nová Ves sa nehral pre vylúčenie Opoja zo súťaže a náhradný zápas Hrnčiarovce – Dvorníky sa taktiež nehral, nakoľko hostia už vopred avizovali, že na stretnutie nevycestujú.
Aj napriek tomu sa až šestici tipujúcich podarilo správne uhádnuť až osem zápasov, a tak ako takmer počas celej súťaže, aj teraz musel rozhodnúť žreb. Ten určil za víťaza ALOJZA NÁDASKÉHO z Trnavy.
Skončila sa aj ďalšia edícia tipovacej súťaže, ktorú vyhral so šesťbodovým náskokom ĽUBOMÍR MICHALIČKA z Trnavy a môže sa tak tešiť na dve vstupenky na kvalifikačný zápas Slovensko – Litva.
Keďže až trojica tipujúcich, bojujúcich o druhé miesto, ma-la 85 bodov, musel rozhodnúť vyšší počet lepších výsledkov v kolách, čo znamená, že sa porovnalo, koľkokrát v súťaži uhádli 10 zápasov, koľkokrát 9, 8, atď..10 ani 9 zápasov neuhádol ani jeden z trojice, no František Landrišič a Peter Landrišič uhádli jedenkrát po osem zápasov, zatiaľ čo Samuel Michalička mal najvyšší počet uhádnutých sedem a z boja o druhé miesto vypadol. Keďže však dvojica Landrišičovcov mala v každom kole rovnaký počet bodov, musel dodatočne rozhodnúť žreb a ten posunul na druhé miesto FRANTIŠKA LANDRIŠIČA z Trnavy, ktorý sa môže tešiť na šál od Fanklubu SPORTY Hlohovec.
Ako ste mali tipovať v 15. kole: Veľké Ludince – Trnava C 1 (3:2), Trenčianske Stankovce – Jaslovské Bohunice 1 (2:0), Hlohovec – Drahovce 1 (4:0), Zvončín – Veľké Kostoľany X (3:3), Brestovany – Zeleneč 1 (2:1), Borovce – Cífer 2 (0:2), Trstín – Dolné Orešany 1 (2:1), Dubovany – Ratnovce 1 (3:0), Sokolovce – Moravany 1 (3:0).
KONEČNÉ PORADIE:
91 – Ľubomír Michalička (Trnava).
85 – Samuel Michalička (Zeleneč), Peter Landrišič (Špačince), František Landrišič (Trnava).
84 – Pavol Karel (Majcichov), Marcela Karelová (Opoj).
83 – Patrik Kosnáč (Zvončín), Jozef Rožič (Trnava).
82 – Milan Gašpar (Banka).
81 – Miroslav Krč (Trnava), Milan Kubiš (Kátlovce), Michal Kraic (Šulekovo).
80 – Tibor Demovič (Zeleneč), Milan Čief (Šulekovo), Marián Gajarský (Jaslovské Bohunice), Jozef Ryšavý (Bíňovce).
79 – Marián Vladovič (Trnava), Marek Petko (Trnava), Ľubomír Bačík (Trnava), Jozef Rigo (Brestovany), Jozef Michálek (Drahovce), František Kolesík (Križovany).
78 – Michal Brestovanský (Trnava), Jaroslav Vaško (Trstín), Ignác Krajčovič (Trnava), Gabriela Ryšavá (Bíňovce), František Macošiar (Trnava), Eduard Vidlička (Madunice).
77 – Peter Kurinec (Trebatice), Milan Slabý (Lančár), Marián Idunk (Trnava), Jozef Virág (Dubovany), Ján Zrník (Trnava), Daniel Ondriga (Hlohovec).
76 – Radoslav Břeň (Trnava), Milan Lietavec (Piešťany), Katarína Michaličková (Trnava), Blažej Smutný (Naháč), Alojz Nádaský (Trnava).
75 – Stanislav Minárik (Trnava), Jozef Kabát (Trnava), Ján Magnús (Dolný Lopašov), Emil Macošiar (Jaslovské Bohunice), Andrej Vnučko (Hlohovec).
74 – Martin Jankovič (Zvončín), Lucia Richnáková (Šúrovce), Juraj Sobota (Červeník), Jozef Javorek (Horná Krupá), Jozef Hracho (Kátlovce).
73 – Vladimír Šiška (Dubovany), Viktor Stacho (Trnava), Stanislav Šimko (Trnava), Pavel Kurek (Trnava), Miloš Ryšavý (Dolné Dubové), Jozef Jamrich (Trnava), Jozef Chudiváni (Brestovany), Helena Hudeková (Hlohovec), Gaga Zvolenská (Trnava), Dušan Geschwandtner (Dolné Orešany), Daniel Hutta (Bučany).
72 – Jozef Benedikovič (Trnava).
71 – Zlatica Javorková (Horná Krupá), Peter Bielik (Kátlovce), Milan Ščasný (Jaslovské Bohunice), Marek Chorvatovič (Brestovany), Jozef Horváth (Dubovany), Helena Banárová (Dolné Orešany), František Břeň (Trnava), Daniel Sadloň (Bíňovce).
70 – Marta Raffayová (Vrbové), Jozef Cesnek (Sereď).
69 – Žaneta Slabá (Lančár), Vladimír Bosák (Hlohovec), Štefan Matejkovič (Špačince), Milan Koštrna (Trnava), Jozef Varačka (Trnava), Ján Gajarský (Pečeňady), František Daniš (Košolná), Bohumil Bačík (Košolná).
67 – Roman Lukačovič (Dobrá Voda), Jozef Toráč (Žlkovce).
66 – Vladimír Danišovič (Košolná), Tomáš Ryšavý (Dechtice), Róbert Janík ml. (Trnava), Ľubica Lietavcová (Piešťany), Kamila Hudcovičová (Zvončín), Erik Púdela (Dechtice).
65 – Pavol Tomík (Zavar).
64 – Rudolf Brunovský (Cífer), Pavol Košovič (Brestovany), Miloslav Štibraný (Sereď), Ľubomír Záhorák (Boleráz), Ladislav Šimončič (Kátlovce), Jozef Igrényi (Trnava), Jaroslav Gaži (Boleráz).
63 – Peter Pavlovič (Dobrá Voda), Ladislav Kyselica (Bratislava).
62 – Branislav Depeš (Trnava).
61 – Marián Oliva (Trnava), Karol Brisuda (Trnava), Daniela Tökölyová (Križovany).
60 – Miroslav Šoka (Madunice).
59 – Marcel Lietavec (Piešťany).
58 – Tomáš Jankovič (Zvončín).
57 – Ivan Blaho (Hlohovec), František Piršel (Trnava).
55 – Samuel Brunovský (Cífer), Ján Ďurček (Banka).
53 – Augustín Račko (Trnava).
52 – Vladimír Demovič (Zeleneč), Celestín Gajarský (Jaslovské Bohunice).
49 – František Daniš (Trstín).
44 – Ľudovít Sadloň (Vlčkovce).
39 – Vladimír Bucko (Jalšové).
38 – Pavol Polačik (Hlohovec).
33 – Tomáš Mačica (Dolný Lopašov).
32 – Jaroslav Klačo (Špačince).
31 – Milan Švončinár (Dolné Orešany).
26 – Miroslav Kočiš (Trnava).
24 – Gabriela Vašková (Trstín).
22 – Ľubomír Nesteš (Hlohovec).
17 – František Pluhár (Častá).
11 – Marcel Gažovič (Trnava), Lukáš Tokoš (Lančár).
9 – Martina Štibraná (Sereď), Erik Nemec (Hlohovec).
8 – Martin Kollár (Dubovany).
7 – Stanislav Duračka (Lančár).
4 – Igor Šimončič (Dechtice), Ernestína Tokošová (Lančár).
3 – Kristína Cingelová (Lančár).