Trnavskí hokejisti vyhrávali v Senici už 2:0, no nakoniec prehrali 3:9.

Trnavčanom sa na Záhorí nedarilo.Trnavčanom sa na Záhorí nedarilo. (Zdroj: HKTRNAVA.SK)

19. KOLO

Senica - Trnava 9:3 (3:2, 4:0, 2:1)

Favoritom v tomto zápase boli domáci, no jeho úvod vyzeral úplne inak. Už po minúte hry padol prvý gól, Martin Čunderlík si dal oneskorený darček k meninám. Približne o tri minúty sa skóre menilo znova, keď sa presadil Michal Glemba. Seničania sa ale vzchopili a v 11. minúte sa spomedzi kruhov presadil Matúš Trenčan. Ten istý hráč vyrovnával v 14. minúte. Začínalo sa v podstate odznova. Vedenie na stranu Záhorákov strhol Valerij Kňazev v 16. minúte počas presilovej hry.

Seničania vstúpili do druhej časti zápasu veľmi aktívne. Už po šiestich minútach sa radovali z gólu na 4:2, keď sa presadil Petr Markulinec. Počas hry 4 na 4 sa v 35. minúte presadil David Videlka. O minútu neskôr sa skóre menilo opäť, keď sa pred bránou najlepšie zorientoval Kristián Grman, ktorý pridal šiesty gól. V 39. minúte prekonal už striedajucého Brucháča Kristián Grman. Po dvoch tretinách bol stav už 7:2.

Petr Markulinec, pri ôsmom senickom góle predviedol krásny blafák. V 48. minúte senické skóre uzavrel David Videlka a aj ten prekonal Brucháča blafákom. Trnavčania chceli skóre aspoň kozmeticky upraviť, čo sa im podarilo až v 56. minúte zásluhou Schmidta – 9:3.

Góly: 11. a 14. Matúš Trenčan, 36. a 39. Kristián Grman, 35. a 48. Videlka, 27. a 44. Makulinec, 16. Kňazev - 2. Čunderlík, 5. Glemba, 56. Schmidt.

Vylúčenia: 8:8, navyše Grman TS seknutie - Domaev 5+DKZ bodnutie, Brucháč 10 nešp. správanie, Kovaľ 10 nešp. správanie, Čunderlík 5+DKZ napadnutie, presilovky: 4:0, oslabenia: 0:1. Strely na bránu: 47:23. Divákov: 315.

TRNAVA: Hála (36. Brucháč) - Reho, Poláček, Marek Hronec, Mi. Imrich, A. Mrázik, M. Hutár, Krotov - Jurák, D. Schmidt, Kovaľ - S. Ševčík, M. Čunderlík, Glemba - D. Trenčan, Mrava, M. Lukačovič.

Ostatné výsledky 19. kola: Topoľčany - Detva 1:2 (0:0, 1:2, 0:0), Považská Bystrica - Spišská Nová Ves 3:4 (1:0, 2:4, 0:0), Bardejov - Humenné 4:5 (0:3, 1:1, 3:1), Michalovce - Nové Zámky 7:5 (2:2, 4:0, 1:3), Liptovský Mikuláš - Prešov 4:3 (1:1, 1:1, 2:1).

Tabuľka po 19. kole:

1. Bardejov      20        13        2          1          4          94:52   44

2. Detva           19        12        2          1          4          71:47   41

3. N. Zámky    20        11        3          1          5          74:53   40

4. L. Mikuláš   19        12        0          3          4          68:47   39

5. Prešov         20        9          2          2          7          71:53   33

6. Michalovce  20        10        1          0          9          84:71   32

7. Senica          20        10        0          2          8          71:73   32

8. Spiš. N. Ves            19        8          1          2          8          58:73   28

9. Humenné     20        6          2          0          12        51:73   22

10. Topoľčany 20        5          1          2          12        56:71   19

11. Trnava       19        2          3          3          11        43:77   15

12. P. Bystrica 20        2          1          1          16        37:94   9

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 755

Pre aplikáciu je potrebné zaregistrovať svojej osobné údaje, administrátori na odberovom mieste ich potom načítajú priamo cez QR kód.