Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

POVEDALI NA TLAČOVKE po zápase Trnava – Trenčín

ANTON JÁNOŠ (AS): „Začnem trošku netradične, nie sú to silácke reči, ale viedol som hráčov k tomu, že ideme dnes do Trnavy pre tri body. Vychádzal som aj z určitých poznatkov a zo situácie, aká momentálne v klube panuje.

ANTON JÁNOŠ (AS): „Začnem trošku netradične, nie sú to silácke reči, ale viedol som hráčov k tomu, že ideme dnes do Trnavy pre tri body. Vychádzal som aj z určitých poznatkov a zo situácie, aká momentálne v klube panuje. Na toto všetko som hráčov pripravoval a týmto smerom som ich chcel motivovať. Nenašlo to až takú správnu odozvu z ich strany, hlavne pri ľahkých štandardných situáciach, ako je autové vhadzovanie, z ktorých sa domáci takmer dopracovali až ku gólu. Hra nášho mužstva nebola taká, akú som si predstavoval. Eliminovali sme síce do určitej miery hroty súpera, nedovolili sme im plynulejšiu konštruktívnu prechodovú fázu do ofenzívy. Pri nakopávaných dlhých loptách, ktoré sme predminulé zápasy tu zvládali, najmä keď sme tu na jar vyhrali 1:0, vtedy sa s tým hráči vedeli vysporiadať, no dnes im to robilo obrovské problémy a tak sme v druhej polovici inkasovali. S prihliadnutím k tomu, že zápas mal v druhom polčase lepšiu úroveň, že tam bolo väčšie nasadenie ako v prvom polčase a s prihliadnutím nato, čo sa udialo, považujem výsledok za spravodlivý.“

JOZEF VUKUŠIČ (Spartak): „Samozrejme, pre nás to bol taký zápas, že sme museli vyhrať. To sa nám nepodarilo a na mojich hráčoch bolo vidieť, že v hlavách majú to slovíčko – musíme. Nervozita bola aj na kopačkách skúsenejších hráčov, takže nehrali to, na čo majú. Často sme sa odklonili od zámeru, čo sme chceli hrať. Jednak to bolo aj tým, že súper dobre bránil, jednak aj tým, že bolo cítiť psychický tlak. Aj preto hráči volili to jednoduchšie čo je, nakopávané lopty. Aj napriek tomu si myslím, že prvý gól sme si zaslúžili. Predchádzali mu šance, ktoré sme mohli premeniť. Najmä tá prvá veľká v závere prvého polčasu, ktorú mal Hodúr. O to je mrzutejšie, že keď sa nám podarilo streliť prvý gól, vedenie sme nedokázali udržať a súperovi sme dovolili vyrovnať. V závere bolo vidieť, že chceme, ale hráči nedokázali dotiahnuť niektoré akcie k druhému gólu. Jeden sme síce dali, ale bol tam ofsajd. Museli sme si dávať pozor na brejky súpera, ktorý išiel do otvorenejšej obrany. Sme v trošku zložitej situácii, pretože doma sme stratili už dosť bodov a z vonku sme nič nepriviezli. Vieme na čom sme, nikto nám nepomôže, sami sa z toho musíme dostať.“

- miki -

1. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

M. Krajčí: Chceme skríningovo otestovať obyvateľov

Takýmto spôsobom chce znížiť šírenie nového koronavírusu o 50 percent.

Testovanie na nový koronavírus.

Rada partnerstva schválila strategický rámec rozvoja regiónu

Ide o kľúčový dokument, ktorým sa pripravuje župa na čerpanie eurofondov.

Trnavský samosprávny kraj

Divadlo Jána Palárika vstúpilo do siete európskych divadiel

Vedenie očakáva, že spolupráca so špičkovými divadlami obohatí tvorbu o množstvo inšpirácií.