Spartak Trnava – MŠK SCP Ružomberok 2:0 (1:0)

* Trnava: Ilizi – Bestvina, Poljovka, Hrabal (38. Konečný) – Molnár (90. Bachňák), Filip, Hodúr (86. Kopúnek), Staňo, Gašparík – Kožuch, Fall. Tréner: J. Adamec.

* SCP: Mucha – Jurčo, Mikuláš, Laurinc, Had – Bédi (46. Rák), Helbich, Urban (76. Božok), Žofčák – Tomovčík (57. Bačík), Števko. Tréner: E. Bogdanovský.

* Góly: 36. Hodúr, 49. Bestvina.

* ŽK: Hrabal, Bestvina – Žofčák, Bédi, Urban, Rák.

* Pred 2868 divákmi rozhodoval Micheľ.

Prvú šancu zápasu mali hostia, ale Hrabal stihol pred Števkom zachrániť. V 13. min prešiel center z ľavej strany až k voľnému Tomovčíkovi, ktorý si v päťke spracoval loptu, prekonal Iliziho, ale na čiare zachránil Filip. Vzápätí mohli potrestať túto chybu domáci. Protiútok potiahol po pravej strane Hodúr, predĺžil na Molnára, ktorý hľadal rozbehnutého Kožucha, ale trnavský útočník v behu netrafil bránku. V 21. min vyšiel protiútok aj Ružomberčanom, Števko so šťastím prešiel až za obranu, ale jeho strele chýbala presnosť. Trnava trafila prvýkrát bránku až v 26. min, ale Poljovkov priamy kop Muchu neprekvapil. O dve minúty sa nedohodol Mucha s Jurčom, ale Staňo namiesto oblúčika volil strelu a tú Mucha chytil. V 36. min zažehnal nebezpečenstvo pred vlastnou šestnástkou Poljovka a jeho dlhý odkop spracovali zadáci Ružomberka pre Kožucha, ktorý loptu posunul na Hodúra a ten sa pred Muchom nezľakol – 1:0. O štyri minúty Hodúr hľadal Gašparíka, ktorý vystrelil pohotovo, ale nad a v samom závere si Mucha poradil aj s Gašparíkovým priamym kopom.

V druhom polčase zahrával Gašparík roh, loptu posadil na hlavu Bestvinovi, ktorý peknou hlavičkou zvýšil na 2:0. V 56. min si zahrali takmer všetci Trnavčania, ale rozhodená obrana hostí napokon stihla odvrátiť na roh. Dve minúty nato sa pekne zavesil do vzduchu Fall, ale tesne minul bránku. V 74. min po rohu pálil Hodúr, no lopta do siete neprešla, v 81. min ponúkol strelec prvého gólu tutovku Gašparíkovi, ale ten nechal vyniknúť gólmana a v 85. predviedol spolu s Konečným ukážkový brejk. Konečný však ukázal ako sa takýto brejk nemá zakončiť a tak už ďalší gól nepadol.

Patrik VELŠIC

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 4 648

O testovanie prejavili záujem viaceré podniky.

2 h

Obec umožnila záujemcom o antigénové testovanie objednať sa na presný čas.

4 h

Ak ste staršiu ženu z Galanty niekde videli, kontaktujte políciu.

7 h

Pracoviská a domácnosti sú podľa regionálneho hygienika najčastejším miestom nákazy.