Spartak Trnava – Slovan Bratislava 4:3 (2:1)

Trnava: Ilizi – Bestvina, Poljovka, Hrabal, Konečný – Fall (88. Staňo), Kopúnek (66. Hodúr), Ujlaky, Juhász – Kožuch (84. Molnár), Bartoš. Tréner: J. Adamec.

Slovan: Trančík – Pecko, Dzúrik, Homoláč, Ed. Hrnčár – Vomáčka (54. Šlahor), Sedlák (77. Šesták), Polgár (63. N. Hrnčár), Hornyák, Onofrej – Vittek. D. Radolský.

Góly: 24. a 36. Kopúnek, 53. Kožuch, 71. Hodúr – 22. a 67. Vittek, 62. Sedlák.

ŽK: Bartoš – Vittek, E. Hrnčár, Pecko.

Pred 2983 divákmi rozhodoval Micheľ.

Úvod zápasu Trnave vôbec nevyšiel a Vittek sa už v úvodnej minúte dostal k zakončeniu, no nepresnému. O päť minút sa to isté podarilo Vomáčkovi, ale svoj brejk zakončil malou domov. V 8. min postupoval na Iliziho opäť Vittek, tentokrát zasiahol Ilizi a v 20. min Vittek netrafil ani bránku. Vyšiel mu až štvrtý nájazd na Iliziho v 22. min, keď prepasíroval loptu za trnavského brankára a Slovan zaslúžene viedol. Neubehli však ani dve minúty a odrazená lopta sa na šestnástke dostala ku Kopúnkovi, ktorý ju pohotovou strelou od tyče poslal do siete. Krátko nato skúšal šťastie Ujlaky a na druhej strane Sedlák, ale skóre sa nemenilo. V 35. min vyrobila kiks obrana hostí aj s Trančíkom, ktorý sa zabudol za šestnástkou a mladý Bartoš bol vďaka svojej pohotovosti blízko ku gólu, no jeho ďalekonosný pokus sa iba odrazil od brvna. Domáci však loptu opäť získali, Kožuch si ju vymenil s Bartošom, narazil na šestnástku Kopúnkovi, ktorý ukázal Vittekovi ako sa premieňajú šance a trafil pre zmenu k pravej tyči. V závere polčasu ešte pohrozili Kožuch aj Ujlaky, ale polčas skončil 2:1. Obaja však svoje sily spojili v tom druhom a bol z toho tretí gól. Ujlaky krásnym pasom ponúkol brejk Kožuchovi, ktorý, hoci tiesnený Onofrejom, dokázal prekonať Trančíka. Slovan sa vrátil do strateného zápasu vďaka spornému gólu. V 62. min ostal Sedlák sám pred Ilizim, prvá strela sa vrátila k Sedlákovi, tú druhú ležiaci Ilizi vytlačil na tyč, ale rozhodca usúdil, že už bola lopta za čiarou - 3:2. O ďalších päť minút vytvorili Trnavčania Peckovi diaľnicu až k svojej šestnástke, ten ju využil, loptu prebral Vittek a vyrovnal. V 71. min ešte najskôr zaváhali Kožuch s Fallom, ale potom vyrobil hrúbku Homoláč, Bartoš našiel Hodúra a ten strelou popod Trančíka vsietil štvrtý gól Trnavy. V závere zápasu sa čakal tlak Slovana, ale šance mal Spartak. V 80. min mieril nepresne v páde Kožuch, v 81. min trafil náruč Trančíka Hodúr, v 89. min Molnár v stopercentnej šanci prestrelil, o minútu neskôr zahodil gólovku Konečný a v nadstavenom čase napálil Molnár loptu do tyče...